Praca zdalna

Szanowni Państwo,

w związku z zarządzeniem nr 50 Rektora UW z 10 marca 2020 r. w sprawie zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 wśród społeczności Uniwersytetu Warszawskiego oraz zarządzeniem nr 57 Rektora UW z dnia 17 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia obowiązku pracy na terenie uczelni w związku z zapobieganiem rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 uprzejmie informuję, że Dział Organizacji Zasobów Informacyjnych (DOZI) pracuje w trybie pracy zdalnej.

Wszelką korespondencję uprzejmie proszę kierować mailowo na adres: iod@adm.uw.edu.pl

Najblższy dyżur Inspektora Ochrony Danych odbędzie się w dniu 22.04.2020 r. w godz. 8.00-12.00.

Poradniki:

Komunikaty dot. ochrony danych osobowych:

Informacje dot. naruszeń ochrony danych osobowych z wykorzystaniem epidemii COVID-19: