Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

LODO

Lokalny pełnomocnik ds. ochrony danych osobowych to wyznaczony przez Właściciela zasobu danych (kierownika jednostki organizacyjnej/kierownika administracji centralnej) pracownik, podejmujący działania mające na celu zwiększenie poziomu ochrony danych osobowych w jednostce organizacyjnej.

  • wspieranie IOD w nadzorowaniu zasad ochrony danych osobowych w danym obszarze merytorycznym;
  • zapewnienie przestrzegania przez pracowników jednostki organizacyjnej przepisów regulujących ochronę danych osobowych w obszarze przetwarzania danych osobowych;
  • prowadzenie ewidencji osób upoważnionych;
  • prowadzenie rejestru czynności przetwarzania jednostki organizacyjnej;
  • prowadzenie wykazu obszarów przetwarzania danych osobowych;
  • prowadzenie rejestru udostępnionych danych;
  • współpraca z kierownikami projektów w zakresie przygotowania dokumentacji ochrony danych osobowych w projekcie;
  • bieżąca współpraca z IOD oraz zgłaszanie mu problemów wynikających z realizacji zadań w jednostce organizacyjnej w zakresie ochrony danych osobowych.
Lp. Jednostka organizacyjna Imię i nazwisko Kontakt e-mail
1. Archiwum UW Barbara Krzyżanowska b.krzyzanowska@uw.edu.pl
2. Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie (BUW) Ewa Zygmunt e.zygmunt@uw.edu.pl
3. Biuro Spraw Pracowniczych Natalia Żera-Podstawka natalia.zera@adm.uw.edu.pl
4. Biuro Spraw Socjalnych Maria Dobrzyńska-Jaromin, Kinga Bartoszewska maria.dobrzynska-jaromin@adm.uw.edu.plKinga.Bartoszewska@adm.uw.edu.pl
5. Biuro Spraw Studenckich Katarzyna Oliwa Katarzyna.Oliwa@adm.uw.edu.pl
6. Centrum Archeologi Śródziemnomorskiej im. prof. Kazimierza Michałowskiego Marta Mierzejewska mmierzejewska@uw.edu.pl
7. Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i Lokalnych Magdalena Kordziałek m.kordzialek@uw.edu.pl
8. Centrum Europejskie Violetta Wojciechowska-Danilczuk v.danilczuk@uw.edu.pl
9. Centrum Kompetencji Cyfrowych Bartłomiej Michałowicz michalowicz@uw.edu.pl
10. Centrum Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych i Edukacji Europejskiej Elżbieta Biernat e.t.biernat@uw.edu.pl
11. Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Adam Kotus akotus@chem.uw.edu.pl
12. Centrum Nowych Technologii Agnieszka Chacińska a.chacinska@cent.uw.edu.pl
13. Digital Economy Lab Joanna Mazur j.mazur@delab.uw.edu.pl
14. Instytut Studiów Społecznych im. prof. Roberta Zajonca Agnieszka Maciągowska-Ataman a.m.maciagowska@uw.edu.pl
15. Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego (ICM) Roman Bogacewicz r.bogacewicz@uw.edu.pl
16. Kolegium Międzyobszarowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych i Społecznych Robert Przybysz robert@al.uw.edu.pl
17. Kolegium Międzyobszarowych Indywidualnych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych Andrzej Twardowski Andrzej.Twardowski@fuw.edu.pl
18. Kwestura UW Marta Szulęcka marta.szulecka@adm.uw.edu.pl
19. Muzeum UW Monika Dunajko monika.dunajko@adm.uw.edu.pl
20. Ośrodek Badań nad Antykiem Europy Południowo-Wschodniej Martin Lemke m.lemke@uw.edu.pl
21. Ośrodek Badań nad Migracjami Katarzyna Kołodziejczyk ka.kolodziejczyk@uw.edu.pl
22. Ośrodek Kultury Francuskiej i Studiów Frankońskich Ewa Liszewska e.liszewska@uw.edu.pl
23. Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Maria Adynowska m.adynowska@uw.edu.pl
24. Szkoła Języków Obcych Małgorzata Zdańska m.zdanska@uw.edu.pl
25. Środowiskowe Laboratorium Ciężkich Jonów Łukasz Świątek swiatek@slcj.uw.edu.pl
26. Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii Paweł Płatek pplatek@uott.uw.edu.pl
27. Uniwersyteckie Centrum Badań nad Środowiskiem Przyrodniczym i Zrównoważonym Rozwojem Jacek Wójcik j.wojcik@uw.edu.pl
28. Uniwersytet Otwarty Anna Apanowicz anna.apanowicz@uo.uw.edu.pl
29. Wydawnictwa UW Anna Duracz-Nowak a.duracz@uw.edu.pl
30. Wydział „Artes Liberales” Jakub Miziołek jxm@al.uw.edu.pl
31. Wydział Biologii Magdalena Sobolewska-Bereza dyrektor.admin@biol.uw.edu.pl
32. Wydział Chemii Przemysław Osial posial@chem.uw.edu.pl
33. Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Dariusz Jaruga d.jaruga@uw.edu.pl
34. Wydział Filozofii Piotr Goliński pw.golinski@uw.edu.pl
35. Wydział Fizyki Robert Budzyński Robert.Budzynski@fuw.edu.pl
36. Wydział Geografii i Studiów Regionalnych Kinga Rucińska kingar@uw.edu.pl
37. Wydział Geologii Adam Stępień adam.stepien@uw.edu.pl
38. Wydział Lingwistyki Stosowanej Dorota Mierzejewska d.mierzejewska@uw.edu.pl
39. Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki Agata Chruścińska-Oczkowska A.Chruscinska@mimuw.edu.pl
40. Wydział Nauk Ekonomicznych Tomasz Jeruzalski tjeruzalski@wne.uw.edu.pl
41. Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Maciej Dąbrowski maciej.dabrowski@uw.edu.pl
42. Wydział Neofilologii Ewa Janukowicz e.janukowicz@uw.edu.pl
43. Wydział Orientalistyczny Beata Kryśkiewicz b.kryskiewicz@adm.uw.edu.pl
44. Wydział Pedagogiczny Robert Orziński rorzinski@pedagog.uw.edu.pl
45. Wydział Polonistyki Monika Telinga m.telinga@uw.edu.pl
46. Wydział Prawa i Administracji Mateusz Klukowski m.klukowski@wpia.uw.edu.pl
47. Wydział Psychologii Maria Cywińska maria.cywinska@psych.uw.edu.pl
48. Wydział Socjologii Kamilla Nowak nowakk@is.uw.edu.pl
49. Wydział Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji Edyta Szałas emszalas@uw.edu.pl
50. Wydział Zarządzania Magdalena Kiełkiewicz mkielkiewicz@wz.uw.edu.pl