Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Monitoring wizyjny – regulamin

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że od dnia 26 czerwca 2020 r. na Uniwersytecie Warszawskim obowiązuje Regulamin Monitoringu Wizyjnego.

Regulamin określa zasady funkcjonowania monitoringu wizyjnego, sposób zabezpieczenia danych osobowych zgromadzonych w systemach monitoringu wizyjnego oraz zasady ich udostępniania.

Przesłane przez Państwa w ubiegłym roku ankiety dotyczące systemu monitoringu wizyjnego zachowują swoją ważność o ile nie wprowadzono nowego systemu monitoringu wizyjnego lub nie przeprowadzono modernizacji funkcjonującego już systemu monitoringu.

Przypominam o konieczności oznaczenia obszarów objętych monitoringiem wizyjnym na zasadach określonych w regulaminie. Wzór tablic informacyjnych opracowanych przez Biuro Promocji UW jest do pobrania na stronie: https://promocja.uw.edu.pl/tablice-informacyjne-monitoring-rodo/. Wykonanie i umieszczenie tablic oraz udostępnienie pełnej informacji dotyczącej przetwarzania danych osobowych należy do obowiązków kierownika jednostki w której funkcjonuje system monitoringu wizyjnego lub administratora budynku, w porozumieniu z Biurem Gospodarczym.

Pełna treść Regulaminu Monitoringu Wizyjnego jest do pobrania: [tutaj].

Załączniki do regulaminu w wersji edytowalnej są dostępne w zakładce “do pobrania” po uprzednim uzyskaniu hasła od Inspektora Ochrony Danych.